Szkolenie SKS - Szkoła Podstawowa im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Czarnej

Przejdź do treści

Menu główne:

Szkolenie SKS

Wydarzenia > Wydarzenia 2018/19
26 września 2018 r. na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyła się Konferencja Szkoleniowa - Nowoczesne Zajęcia SKS. Wzięli w niej udział nauczyciele wychowania fizycznego - Pani Karolina Pakuła i Pan Rafał Jurewicz. To był dzień pełen atrakcji i niesamowitych wrażeń. W konferencji wzięło udział blisko 230 nauczycieli. Oficjalną część konferencji rozpoczął przemową Minister Sportu i Turystyki Widold Bańka. Podkreślił w niej, jak ważną rolę w kształtowaniu nawyków młodych ludzi odgrywają nauczyciele i podziękował za ich zaangażowanie w motywowanie młodzieży. Głos zabrała również Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska, która zaznaczyła, że zajęcia SKS to idealne uzupełnienie lekcji wychowania fizycznego.
Po części merytorycznej nastąpiła część praktyczna. Nauczyciele mogli poprawić swoje umiejętności w takich dyscyplinach jak: gry i zabawy ruchowe, crossfit, cheerleading, speed-ball, lekkoatletyka, gimnastyka artystyczna, zapasy, fitness, SkateBoard, Trickboard, crossminton, speed-ball, rolowanie, pilates,joga.
Oprócz wiedzy, nasi nauczyciele zdobyli również nagrodę rzeczową - sprzęt sportowy do jogi, który będzie służył uczniom naszej szkoły.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego