Szkoły średnie - Szkoła Podstawowa w Czarnej

Przejdź do treści

Menu główne:

UWAGA!!! Od 8 maja od godz. 10.00 rusza rekrutacja do publicznych liceów, techników, szkół branżowych I stopnia na rok szkolny 2017/2018.
Wzorem lat ubiegłych rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 prowadzona będzie z zastosowaniem elektronicznego systemu rekrutacji, który zostanie udostępniony kandydatom od 8 maja 2017 r. od godz. 10.00

Absolwencie dotychczasowego Gimnazjum!
Nadeszła pora na podjęcie decyzji o wyborze kierunku dalszego kształcenia. Wybór szkoły ponadgimnazjalnej powinien być zgodny z Twoimi zainteresowaniami i możliwościami.
Od tego wyboru może w przyszłości zależeć Twój sukces zawodowy. Zanim go dokonasz zastanów się, jakie są Twoje mocne strony, co Cię interesuje i jaki zawód chciałbyś wykonywać w przyszłości.

Możesz ubiegać się o przyjęcie do trzech typów szkół:
• Liceum Ogólnokształcącego,
• Technikum,
• Branżowej Szkoły I Stopnia.

Z pełną ofertą kształcenia proponowaną przez szkoły, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wołomiński, możesz zapoznać się tutaj. Wybierz trzy szkoły, a w nich dowolną liczbę oddziałów. Zapoznaj się z regulaminami rekrutacji do nich, które znajdziesz na stronach internetowych wybranych szkół.

Gimnazjalisto!
Jeśli już zdecydowałeś się na typ szkoły i kierunek kształcenia, możesz przystąpić do rejestracji w elektronicznym systemie rekrutacji tutaj
https://warszawa.edu.com.pl/kandydat

W systemie znajdziesz również ofertę szkół prowadzonych przez m.st. Warszawa i inne powiaty.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego